Kdy si najmout úklidovou firmu na úklid kanceláří?

30. Září 2022
Kdy si úklidovku pronajmout musíte? Když chcete mít čisté pracovní prostředí, když šetříte a řada dalších důvodů, kdy úklid nechat na profesionální firmě.

Také přemýšlíte o spolupráci s úklidovou firmou? V takovém případě jste na správném místě. Kdy vlastně nastává ten nejlepší okamžik k využití profesionálního úklidu kanceláří? Odpověď je prostá: kdykoliv – a nikdy není pozdě.

My vám teď povíme, kdy si úklidovku pronajmout zkrátka musíte.

Když chcete mít čisté pracovní prostředí

K lepším pracovním výsledkům přispívá řada „drobností“. Jednou z nich je čistá a uklizená kancelář i ostatní firemní prostory. V takovém prostředí lidé více a ve větší kvalitě pracují, dobře se v něm cítí návštěvy a úspěšně probíhají obchodní schůzky.

Když se nehodláte o nic starat

O pravidelné úklidové práce se můžou podělit zaměstnanci firmy, nebo se mopů, vysavačů a další techniky chopí externí pracovníci. Znamená to však zároveň, že někdo z firmy na ně musí dohlížet – od přijímacího procesu přes zaškolování a kontrolu až po nákup čisticích prostředků – a ukrojí si čas na svou vlastní práci.

V okamžiku, kdy přemýšlíte, jak zvýšit výkon vaší firmy, zvažte spolupráci s úklidovou firmou – pokud jste tak dosud neučinili.

Když žádáte širokou paletu úklidu

Není důležité, jak velká je vaše firma, zdali se jedná o pár kanceláří grafického studia nebo o nadnárodní společnost obývající několik pater rozlehlého business centra. Stejně tak nesejde na tom, co všechno se má uklízet – úklid firem může zahrnovat vytírání podlah, vysávání koberců, mytí oken, utírání prachu, čištění toalet. Profesionální úklid zvládne všechno.

Když potřebujete skutečně pravidelný úklid

Málokdo vám nabídne takovou jistotu pravidelnosti při úklidu kanceláří jako profesionální firma. Zaprvé dokáže bez problémů rozložit jednotlivé úklidové činnosti do pravidelných termínů, aby základní servis (vynášení košů, úklid kuchyňky a WC) probíhal každodenně a jiné služby v týdenním intervalu. A zadruhé si výměnou poradí s výpadkem úklidového pracovníka (například kvůli chorobě).

Ve chvíli, kdy vám záleží na skutečně kompletním a dlouhodobě udržovaném pořádku, vsaďte na kvalitní profi úklid.

Když vyžadujete kvalitu

Dobrá úklidová firma si za výsledky své práce stojí – my neustále dohlížíme na kvalitu díky vlastnímu systému úklidu a kontroly. Ručíme proto za nejen za rychlost, ale také za pečlivost a bezvadnost našeho servisu. To platí například i pro sekání trávníku, odklízení sněhu a další činnosti.

Když šetříte

Říká se, že čas jsou peníze. V případě spolupráce s úklidovou firmou to platí dvojnásob. Úklidovka vám totiž šetří finance za nákup techniky a úklidových prostředků i čas za rychlejší a lépe odvedený úklid. Nemusíte kvalitu její práce kontrolovat a všichni vaši zaměstnanci se naplno můžou věnovat své práci.

Sečteno a podtrženo: toužíte-li po dlouhodobě čisté kanceláři za rozumné peníze, poptávejte ověřenou úklidovou firmu.