Jak chytře na předvánoční úklid.

16. Listopad 2022
Jak na generální vánoční úklid domácnosti? Nechte se o čistotu a pořádek vašeho bytu/domu před Vánocemi postarat odborníky, profesionální úklidovou firmu.

Předvánoční období většinou patří k nejhektičtějším v roce. Těch starostí a času se sháněním dárků, pečením cukroví, zajišťováním stromečku, kapříka a nových vánočních ozdob, s organizací rodinných setkání, přípravou štědrovečerní večeře a dalšího jídla. K tomu je potřeba řešit běžné každodenní starosti, návštěvu školní besídky nebo zajistit mikulášské překvapení.

A ten nepořádek, tomu konce není!

Přitom to tak nemusí vůbec být. Stačí generální vánoční úklid nechat na profesionálech z úklidové firmy.

Předvánoční úklid domácnosti patří k největším žroutům času v listopadu a prosinci. Přestože existuje spousta návodů a rádců, jak před Vánocemi uklízet co nejefektivněji, nejrychleji a nejúsporněji, tak, aby se z toho jeden nezbláznil, takřka vždy se velký vánoční úklid změní ve zběsilou jízdu s vysavačem, hadrem a smetákem. Často mu za oběť padnou celé víkendy a nezřídka se také stává rozbuškou pro zbytečné domácí hádky.

Nervy pracují na plné obrátky.

Nechte tedy pro změnu pracovat někoho za vás. Specializovaná úklidová služba se předvánočního mytí, cídění, čištění, leštění a vysávání s radostí chopí za vás.

Nebojte se předvánočního úklidu od profíků

Objednat si úklidovou firmu opravdu není ostuda. Auto si přeci také neopravujete sami, ale odvezete ho do autoservisu.

Kvalitní úklidová firma to vezme pěkně od podlahy. Setře prach, vyšťourá ztracený prstýnek pod sedačkou a zažene pavouky. Pečlivě vyčistí obklady, dlaždičky a parkety, provede šamponování koberců či čalounění. Umyje okna, rolety a okenice, dveře, kliky a zárubně. Uklidí koupelnu nebo sprchový kout, postará se o toaletu, umyvadla a dřezy – ať jste z daleka či z Prahy.

A na závěr uklidí i ty podlahy.

Na vás je pouze určit čas úklidu a jeho rozsah – ze spojení rozsahu s výměrou uklízené plochy se odvíjí celková cena úklidu. Pochopitelně vám nic nebrání domluvit si realizaci dalších služeb jako úklid sněhukolem domu, pravidelný úklid nebo úklid společných prostor.

Zajistěte si generální vánoční úklid

Toužíte také po předvánočním období bez stresu a v pohodě? Chcete prožít Vánoce jako skutečné svátky klidu a míru, kdy bude váš domov vonět cukrovím a blyštět se čistotou a pořádkem? Stačí zavolat spolehlivou úklidovou firmu a objednat si generální předvánoční úklid.