Jak na úklid prodejen, hal a skladů

13. Listopad 2022
Jak šetřit čas i peníze a zároveň mít kvalitně uklizenou prodejnu, halu nebo sklad malých i velkých rozměrů? Volejte profesionální úklidovou firmu.

Jak vám usnadníme život úklidem kanceláří a úklidem společných bytových prostor, jsme již popisovali. To ale není všechno. Stejně dokonale vypulírujeme i váš sklad, halu nebo obchod. Pár takových už máme na svém kontě. Co pár – nepočítaně. Přečtěte si, jak moc při péči o pořádek ve vaší prodejně či skladovém prostoru ušetříte spoluprací s profesionální úklidovou firmou.

Velký prostor vyžaduje specifický přístup – a na ten si potrpíme. Nezáleží přitom, jedná-li se o zařízení nově postavené, právě zrekonstruované či pravidelně využívané. A vezmeme to pěkně z gruntu: od podlahy až po strop – aby to bylo top.

Cenu za úklid určíme podle plochy a náročnosti, abyste zaplatili jenom za skutečně odvedenou práci. Pokud se domluvíme na dlouhodobé spolupráci, ušetříte ještě více díky výhodnějším cenám. Školení zaměstnanci a systém kontroly zaručí vysokou kvalitu práce a vy nemusíte nic kontrolovat.

Vysoce výkonné stroje, ověřené čisticí přípravky využívající nanotechnologie a vybavení na výškové práce zvýší výkon úklidu a zkrátí dobu spotřeby energií.

Nechte si halu či obchod uklidit rychle a kvalitně

Naše moderní technika zahrnuje pestrou škálu šikovných pomocníků, kteří bez oddechu, odmlouvání a naříkání fachčí, dokud není hotovo. Žádný div, když používáme jen osvědčené světové značky. O svižný, do posledního zrnka prachu zvládnutý a zároveň cenově dostupný úklid se starají například mycí stroje s chodící či sedící obsluhou Eureka. A okolo hal a prodejen dovádíme se zahradní technikou John Deere, Multicar, Stihl a Wisconsin, případně v zimě se sněhovými frézami a zametači.

Další faktor, na který vždy dbáme a opravdu pečlivě se na něm s klientem domlouváme, představuje čas pravidelného úklidu. V obchodech přece nebudeme obtěžovat při prodeji a ve skladovacích halách nemůžeme narušovat pracovní proces. Podle domluvy dodržíme harmonogram, avšak v případě vaší potřeby ho samozřejmě pružně přizpůsobíme.

Potřebujete přesunout termín úklidových prací, nebo přidat generální úklid haly o víkendu? Žádný problém, zařídíme.

To nejlepší na závěr: ideální způsob, jak to všechno vyzkoušet, se nachází přímo před vámi.

Stačí poslat poptávku a my se vám obratem ozveme.