S čím pracujeme: naše stroje a úklidová technika

25. Září 2022
Přehled mechanizace a strojů, které používáme pro úklid kanceláří, bytových domů, domácností, komerčních prostor, zahrad a sněhu. Technika uklidí za vás!

Představte si ta nekonečná patra paneláků, rozsáhlé plochy kancelářských open spaců, hektary zahrad a záplavy skladů – tohle pravidelně uklidit neznamená jenom šikovné ruce našich zaměstnanců, ale také spolehlivé mechanizované pomocníky. Bez moderní techniky bychom se zkrátka při úklidu neobešli.

Jedině díky použití špičkového úklidového vybavení dosahujeme kvality bez ohledu na frekvenci a rozsah úklidu. Pracujeme pouze s prověřenou, profesionální technologií světových značek. Využíváme vlastní úklidové stroje a náš strojový park obsahuje vše potřebné pro jednotlivé kategorie našich služeb.

Úklidová technika do kanclů a paneláků

Při pravidelném uklízení kanceláří, péči o společné prostory bytových domů a úklidu domácností sázíme především na malé úklidové stroje. Základ představují vysavače, parní systémy likvidující stoprocentně viry a bakterie nebo vysokotlaké čističe (WAP). Velice se nám osvědčují profesionální vysavače Nilfisk, vhodné k častému čištění středně velkých ploch (kromě kanceláří např. prodejny, hotelové pokoje apod.) a k práci v prostředí s extrémní prašností.

Úklid rozlehlých prostor jako obchodní domy, kanceláře nadnárodních firem či průmyslové areály už vyžaduje nasazení většího kalibru. V takovém případě přichází na řadu vysoce výkonná strojová technika, která ve spojení s čisticími prostředky využívajícími nanotechnologie uklidí vše bez kompromisů. O rychlý, kvalitní a ve výsledku cenově dostupný úklid se starají hlavně mycí stroje s chodící či sedící obsluhou Eureka, které zvládnou vše od restaurací po letiště.

Stroje na zahradu a sníh

Další speciální kapitolu našich služeb představují venkovní údržbové práce pro parky, zahrady a veřejné plochy. Pro boj s přerostlými trávníky a zanedbanou vegetací je naše armáda pracovníků vyzbrojena celým arsenálem zahradní techniky populárních značek John Deere, Wisconsin, Stihl a Multicar. Jeho jádro tvoří sekačky, vysavače a fukary listí, traktůrky, travní vyžínače a jiní šampioni.

Z mnoha dalších strojů nesmíme zapomenout na techniku pro úklid venkovních ploch a veřejných komunikací. Zvláštní kategorii v ní zaujímá odklízení sněhu, který rychle odstraňujeme sněhovými frézami a zametači. Pro svižný přesun za klienty a pro převoz různého materiálu zapojujeme do akce vlastní osobní či užitkové vozy značek Peugeot, Škoda a Ford.

Tak co, chcete také vyzkoušet, jak naše stroje fungují v praxi?